חייג עכשיו: 050-8267306

מיטות קומותיים מעץ מלא

מיטות קומותיים מעץ מלא

מיטת קומותיים היא חלומו של כל ילד. הילדים לא תמיד אוהבים לחלוק את החדר עם אחיהם הקטנים, מכיוון שהם חשים בצורך בפינה פרטית בבית השייכת רק להם. מיטות קומותיים מעץ מלא מספקות פתרון טוב לבעיה. מיטת קומותיים יוצרת הפרדה בין המיטה העליונה למיטה התחתונה, וכך כל ילד זוכה לפרטיות ולמעין פינה קטנה משלו, גם אם הוא נאלץ לחלוק את החדר עם אחיו.

מיטות קומותיים מעץ מלא – מה מיוחד בהן

כאשר הורים בוחרים מיטה לחדר הילדים, הם מתעקשים לפעמים לרכוש מיטת קומותיים מעץ מלא. למיטה זו כמה יתרונות מרכזיים:

  • מיטה זולה יותר – מיטת קומותיים נחשבת למיטה זולה יותר. אם אתם משלמים מחיר מלא על שתי מיטות נפרדות, שהרי כאן אתם בעצם משלמים מחיר מופחת על מיטה שהיא למעשה שתי מיטות.
  • מיטה חסכונית – מיטות קומותיים מעץ מלא מאפשרות לחסוך במקום. בין אם מדובר בחדר ילדים קטן ובין אם בחדר ילדים גדול, מיטת הקומותיים מעניקה מרווח לחדר. במקום המיטה הנוספת של הילד, אשר כרגע היא ממוקמת למעלה, ניתן להכניס לחדר שטיח, כורסה לישיבה או שולחן משחק לילד.
  • לא רק לילדים – מיטות הקומותיים נועדו לא רק לילדים. הן משמשות באכסניות ובבתי הארחה, בגלל היותן מיטות זולות וחסכוניות יותר. כך שאם אתם נמצאים בטיול שטח מרתק ואתם מעוניינים במקום ללינת לילה רק כדי להניח את הראש, ייתכן שתגלו כי אתם חוזרים לילדות וישנים במיטת קומותיים.
  • גם העיצוב חשוב – עץ מלא תורם למראה הכללי של מיטת קומותיים. אם אתם מחפשים מיטה שתשתלב להפליא עם הווילונות העדינים המעטרים את החלונות והשטיחים הצבעוניים בחדר הילדים, מיטת קומותיים מעץ זו הבחירה המתאימה עבורכם.

תאומים שיווק רהיטים שירות מכל הלב

אצל תאומים שיווק ורהיטים מבינים את חשיבותם של הרהיטים עבורכם, בייחוד כשמדובר ברכישת מיטות קומותיים מעץ מלא, שעתידה לשמש את ילדיכם במשך שנים רבות. משום כך, הצוות המקצועי והמיומן יעזור לכם לבחור את הפריט המושלם לבית, פריט שממנו תוכלו ליהנות זמן רב מבלי להחליפו. בתאומים שיווק רהיטים מקפידים על שימוש בחומרי גלם איכותיים שמהם בנויים הרהיטים השונים – ספות, כורסאות, כיסאות, פינות ישיבה, שולחנות קפה ועוד.

מיטות קומותיים מעץ מלא

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*

*