חייג עכשיו: 050-8267306

מיטות קומותיים

מיטות קומותיים לנוער

אנחנו מכירים אותן מימי הילדות הרחוקים – מיטות קומותיים יפות וצבעוניות. כולנו אהבנו במיוחד את המיטה העליונה שממנה יכולנו להשקיף על החדר מלמעלה, והיינו רבים עם האחים הקטנים והגדולים על הזכות לישון בה. מיטות אלה נפוצות גם היום. הורים רבים מזמינים מיטת קומותיים לילדיהם, ואינם מתפשרים על איכות וחוזק של המיטה הייחודית.

מדוע כדאי לקנות מיטות קומותיים לחדר הילדים

ההורים משקיעים רבות בעיצוב החדר של ילדיהם. עוד בהיותם קטנים, דואגים ההורים לצבוע את החדר בצבעים עליזים ולקנות שטיחים וצעצועים כדי להעניק לו מראה ייחודי עם ניחוח של ילדות. ההורים גם מתלבטים בין רכישת מיטות קומותיים לבין רכישת מיטות רגילות. אלו כמה סיבות שבזכותם כדאי לשקול לקנות מיטת קומותיים לילדים:

  • חסכון במקום – מיטת קומותיים חוסכת מקום רב בחדר. למעשה, היא מפנה את המקום שבו הייתה עומדת עוד מיטה. מסיבה זו, מיטות קומותיים נפוצות לא רק בחדרי ילדים, אלא גם באכסניות ובתי הארחה קטנים שבהם מבקשים לחסוך במקום רב. מיטת קומותיים בחדר הילדים תאפשר לכם להכניס את ארון הבגדים הגדול את השידה שתמיד רציתם למקם בחדר.
  • חלומו של כל ילד – מיטת קומותיים היא לא רק מיטה רגילה, אלא יכולה לשמש כמתקן משחקים עבור הילדים. תוך שמירה על כללי הבטיחות החשובים, הילדים מפליגים אל מחוזות הדמיון, בעוד המיטה הייחודית משמשת פעם כספינת שודדים ופעם כארמון פאר.
  • פרטיות לילדים – המבנה הייחודי של מיטת הקומותיים מעניק לילדים הקטנים פרטיות שלא הייתה מתאפשרת להם, לו ישנו במיטות רגילות. שני חלקי המיטה יוצרים מעין מדפים קטנים ומעניקים לילדים תחושה של חדר פרטי. כך, שאם הילד הגדול, הישן במיטה התחתונה, מתקשה להירדם בלילה, הוא יכול להדליק את מנורת הלילה ולקרוא מבלי להפריע לאח הקטן שישן במיטה העליונה.

תאומים שיווק רהיטים – מגשימים את החלום לילד

הצוות של תאומים שיווק רהיטים מסייע לא רק להורים בבחירת הרהיטים לחדר הילדים, אלא גם לילדים עצמם. הצוות המקצועי מודע לנוחותו ורווחתו של הילד, ויוכל להמליץ על המיטה האהובה והנוחה עבור הילד. נוסף על כך, אצל תאומים שיווק רהיטים הבטיחות היא מעל לכל, ולכן מוצעות להורים רק מיטות קומותיים לילדים איכותיות ובטוחות העומדות בתקן הישראלי שנועד לשמור על בטיחות הדיירים בעת השימוש ברהיטים כמו מיטות.

מיטות קומותיים לנוער

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*

*